Networking w krakowie

Kraków - 23 Lutego 2015

Międzynarodowy Tydzień Networkingu ® w Krakowie organizujemy by połączyć lokalne środowiska biznesowe. W jednym miejscu zebranych będzie blisko 200 przedstawicieli znaczących organizacji z Małopolski. Partnerzy zaproszeni do współpracy opowiedzą o tym jak wykorzystują sieć kontaktów w swoim codziennym działaniu. Opierając się na własnym doświadczeniu przekażą praktyczne wskazówki i porady na temat tego jak wykorzystać networking w życiu, firmie i do osiągania swoich celów.

Jeżeli jesteś przedstawicielem lokalnej organizacji, stowarzyszenia, przedsiębiorcą, osobą której idea współpracy i networkingu nie jest obca i chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu wypełnij formularz na dole strony*

Networking w krakowie
MASZ PYTANIE?
BNI Polska

Ewelina Fudala
Koordynator Projektu Kraków

 

e-mail: e.fudala@bnipolska.pl
tel. +48 534 505 503

Hotel Best Western Premier ****
ul. Opolska 14a, Kraków

 

www.bestwesternkrakow.pl
Wstęp: 35 PLN
Parking: gratis

 

JAK DOJECHAĆ

SPRAWDŹ TERMIN WYDARZENIA W TWOIM MIEŚCIE I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

ZAREJESTRUJ SIĘ

AGENDA SPOTKANIA

18:00 - 18:30
Rejestracja Networking

Profesjonalna sesja networkingowa.

Podczas indywidualnych rozmów uczestnicy będą mieli okazję poznać się, wymienić wizytówkami i nawiązać wartościowe kontakty.

18:30 - 18:40
Rozpoczęcie Idea spotkania

Kilka słów o tym jaka jest idea spotkania oraz dlaczego organizujemy to wydarzenie w kilku miastach w Polsce

18:40 - 19:00
Ryszard Chmura - BNI Polska: Jak rozwinąć firmę w 4 lata do 100+ pracowników bazując na rekomendacjach

Prezes PromoHoldingu skupiającego spółki z branży reklamowej na własnym przykładzie powie jak networking pomógł mu w rozwoju i prowadzeniu własnego biznesu.

19:00 - 19:10
Borys Czarakcziew - Rotary Club Rotary - idea współpracy

Prezydent Rotary Club Kraków Wyspiański opowie o tym jak networking pomaga w osiąganiu szczytnych celów

19:10 - 19:20
Karcz Krzysztof - Krak Business: Networking w KRAK-BUSINESS - Pomocna dłoń w biznesie

Przedstawienie działalności stowarzyszenia oraz tego jak networking pomógł przy jego dokonaniach, planach i wyzwaniach.

19:20 - 19:30
Kazimierz Murzyn - Klaster LifeScience: Networking a innowacyjne ekosystemy

Prezes Zarządu Fundacji i Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience w Krakowie na przykładzie działań Klastra LS powie o tym jak praktycznie wykorzystać networking w ramach innowacyjnych ekosystemów.

 

19:30 - 19:40
Dariusz Lipka - MARR: Networking jako katalizator innowacji

W trakcie wystąpienia przedstawi sprawdzone przykłady networkingu w realizacji działań biznesowych charakteryzujących się dużym potencjałem innowacyjnym. Zaprezentuję projekty, które wymagają kooperacji oraz współpracy między biznesem oraz nauką.

19:40 - 19:50
Marcin Konik-Korn: Towarzystwa Biznesowe: Zaufanie. Największa wartość w networkingu ?

Prezes Towarzystwa Biznesowego Kraków powie o tym czy wzajemne zaufanie jest wartością, która ma wpływ na jakość i skuteczność networkingu.

19:50 - 20:10
Grzegorz Turniak - BNI Polska: Jak networking wiąże się z wartościami firmowymi i służbą lokalnym społecznościom ?

Networking jest narzędziem niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w obecnych realiach biznesowych. Jest szczególnie ważny dla rozwoju serca gospodarki jakim są małe i średnie przedsiębiorstwa. Firmy te nie mają ogromnych zasobów takich jak duże korporacje. Dlatego stosują strategię współpracy.

20:10 - 20:20
Zbigniew Putaj - Business Center Club: BCC jako reprezentant interesów środowisk przedsiębiorców

Przedstawienia Business Centre Club jako organizacji reprezentujących interesy środowisk przedsiębiorców, tworzenia więzi środowiskowych i towarzyskich, lobbowania na rzecz rozwoju gospodarczego, promowania liberalizmu gospodarczego a równocześnie wspierania wszelkich form dialogu społecznego.

20:20 - 20:40
Paweł Jach - BNI Polska: Kto jest w Twoim pokoju ?
Dyrektor Regionalny BNI opowie jaki wpływ na jakość naszego życia mają ludzie którymi się otaczamy. Jak sprawić, by wokół Ciebie zawsze były osoby które pomogą Ci zrealizować Twoje cele?

20:40 - 20:45
Zakończenie

Podsumowanie wydarzenia

20:45
Sesja Networkingowa

Zachęcamy do aktywnego udziału w sesji networkingowej po zakończeniu eventu. Do dyspozycji gości będzie restauracja oraz lobby hotelowe.

PRELEGENCI

Ryszard Chmura

Ryszard Chmura Dyrektor Narodowy BNI Polska

Dyrektor Narodowy BNI Polska Inwestor, przedsiębiorca, Wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego, Prezes PromoHolding. Swoją pierwszą firmę założył podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Prowadził równolegle kilka przedsięwzięć gospodarczych. W ciągu prawie 10 letniej kariery zdobył doświadczenie w sprzedaży, marketingu oraz zarządzaniu.
Będąc najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie jest odpowiedzialny za rozwój największej na świecie organizacji sieci biznesowej, która liczy ponad 170,000 aktywnych członków.
W samej Polsce BNI skupia ponad 800 przedsiębiorców. Jego droga do kariery w BNI zaczęła się od członkostwa w BNI, poprzez pełnienie funkcji w Zarządzie Grupy następnie Dyrektora Regionalnego,  aż do Dyrektora Narodowego.
Ryszard Chmura jest również założycielem PromoHolding – spółki, która składa się z 10 firm z branży reklamowej oraz drukarni. Zatrudnia ponad 100 osób i obsługuje największe marki w Polsce.

Kazimierz Murzyn

Kazimierz Murzyn Prezes Zarządu Fundacji i Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience w Krakowie

Prezes Zarządu Fundacji i Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience w Krakowie oraz V-ce Prezes Global Innovation Network, organizacji non-profit w Pn. Karolinie, USA;

 Absolwent Politechniki Krakowskiej. Dodatkowe wykształcenie: Polsko-Amerykańska Szkoła Biznesu w Krakowie (Zarządzanie i marketing), Sloan School of Management, MIT Cambridge USA (Dynamika Systemów), Rutgers University, NJ N.Brunswick, USA (Biopharma Global Entrepreneurship) i  inne.

Zajmuje się praktycznym networkingiem w ramach klastrów – innowacyjnych ekosystemów. W swoich działaniach networkingowych wykorzystuje wiele wrodzonych i nabytych zdolności, w tym  myślenie systemowe, innowacyjność i przedsiębiorczość, planowaniem strategiczne i scenariuszowe, kreatywność i kreatywne rozwiązywanie problemów.

Dariusz Lipka

Dariusz Lipka Specjalista ds. Inwestycji kapitałowych

Analityk biznesowy, doradca specjalizujący się projektach inwestycyjnych związanych z wdrażaniem zmian produktowych, procesowych i organizacyjnych. Posiada doświadczenie w wykorzystaniu zwrotnych mechanizmów finansowych wspierających powstawanie innowacyjnych przedsiębiorstw typu start-up oraz doświadczenie w przygotowywaniu inwestycji celem pozyskania środków unijnych na ich realizację.

W trakcie mojego wystąpienia przedstawię sprawdzone przykłady networkingu w realizacji działań biznesowych charakteryzujących się dużym potencjałem innowacyjnym. Zaprezentuję projekty, które wymagają kooperacji oraz współpracy między biznesem oraz nauką. Dzięki uczestnictwu w moim wystąpieniu dowiecie się Państwo również gdzie szukać wsparcia oraz z kim warto współpracować w komercjalizacji nowatorskich rozwiązań biznesowych. Nowy okres programowania nakreślony przez Unię Europejską daje wiele możliwości a współpraca oraz transfer wiedzy i umiejętności między różnymi ogniwami gospodarki będzie jednym z kluczowych aspektów.

Paweł Jach

Paweł Jach Dyrektor Regionalny BNI Małopolska

Dyrektor Regionalny BNI Małopolska, Trener BNI, praktyk i ekspert ds. networkingu oraz zapalony mówca, Zarządza organizacją zrzeszającą ponad 300 firm z Krakowa i okolic.

Doświadczenie w biznesie zdobywał budując i ulepszając działy handlowe by docierały do największych firm w Polsce. Zwolennik podnoszenia efektywności poprzez Kompleksowe Zarządzanie Jakością (TQM). Na bazie swoich doświadczeń pomaga przedsiębiorcom rozwijać w ich firmach strategie rozwoju i sprzedaży oparte na networkingu, rekomendacjach i poleceniach.

Z racji osiąganych rezultatów, często zapraszany jako prelegent konferencji biznesowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą – jego artykuły można przeczytać np. w „Pulsie przedsiębiorczości”, a usłyszeć go można było między innymi na organizowanych przez MARR Targach Edukacji Nowoczesnej, konferencji Klubu mówców „Toastmasters Leadership Institute”, czy Festiwalu Przedsiębiorczości „BOSS”.

Jego ulubiony cytat to „Zacznij tam  gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.”, a ulubione pytanie „Jak mogę Ci pomóc?”.

Zbigniew Putaj

Zbigniew Putaj Dyrektor Business Center Club

Zbigniew Putaj jest Honorowym Dyrektorem Loży Małopolskiej Business Centre Club w Krakowie. Jednocześnie jest wieloletnim Prezesem, Członkiem Zarządu i członkiem Rad Nadzorczych wielu Spółek Prawa Handlowego (m.in. Biprostal S.A., Centrum Biznesu Olsza Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Miasta S.A.). Manager, Ekonomista, Finansista. Jako niezależny Konsultant opiniuje projekty dużych inwestycji.

Członkiem Business Centre Club jest od 1991 r

Marcin Konik-Korn

Marcin Konik-Korn Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego

Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego, dyrektor ds. rozwoju w Małopolskim Centrum Psychoterapii Sp. z o.o., a także manager w branży wydawniczej i e-commerce. Przedsiębiorca od czasów studiów. Od początku kariery biznesowej stawiał na nowe media i innowacje. Najchętniej angażuje się w high-endowych niszach rynkowych. Uczestnik prestiżowej Virgin Academy. Traktuje przedsiębiorczość jako powołanie. Wolontariusz Fundacji FIGIS. Zwolennik austriackiej szkoły ekonomii.

Grzegorz Turniak

Grzegorz Turniak Executive Director BNI Polska

Executive Director BNI Polska, Coach, mówca, współautor książek biznesowych. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był Prezesem BNI Polska. Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD ( OD Institute Ohio ), nauczyciel przedsiębiorczości ( Babson College ), oraz certyfikowany coach ICC ( International Coaching Community). W latach 2002-204 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Od 1994 razem z konsultantami z PWC z Wlk. Brytanii budował Neumann Management Institute – wiodącą wtedy w Polsce firmę konsultingową tworzącą efektywne systemy wynagrodzeń i raporty płacowe. Przeszkolili ponad 1000 szefów firm i menadżerów personalnych na seminariach, warsztatach i konferencjach.

Krzysztof Karcz

Krzysztof Karcz Wiceprezes Zarządu Krak-Business

Wiceprezes Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krak-Business aktywnie rozwija działalność stowarzyszenia, poszerza  grono członków o znaczące na rynku firmy, podejmuje kontakty z Krakowskimi uczelniami i władzami umacniając i podnosząc prestiż krakowskich Małych i Średnich firm. Wieloletni  przedsiębiorca, człowiek o innowacyjnym podejściu do biznesu. Jako prezes PPH PETROSOL włożył ogromny wkład w zagospodarowanie i rozwój infrastruktury handlowej na terenach byłych Krakowskich Zakładów Sodowych „Solvay”, obecnie „Centrum Zakopianka”. Inicjator i twórca galerii „Silver Square”. Jako fascynat nowoczesnych i innowacyjnych technologii implementuje je w biznesie pod postacią infokiosków LCD , folii interaktywnych oraz telebimów LED.  Obecnie wprowadza na rynek nową markę „Ledtrend’s”, specjalizującą się w sprzedaży energooszczędnych źródeł światła, opartych na technologii LED. Od wielu lat udziela się charytatywnie, wspiera Koło Honorowych Dawców Krwi PCK oraz młodych sportowców. Jako były Żołnierz Zawodowy członek Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, uczestniczy aktywnie w działalności związku. Jest pasjonatem strzelectwa sportowego oraz terenowych wypraw samochodowych offroad.

Borys Czarakcziew

Borys Czarakcziew Prezydent Rotary Club Kraków Wyspiański

Architekt, autor ponad 200 projektów architektonicznych o różnej skali i tematyce. Autor szeregu zrealizowanych obiektów i zespołów mieszkaniowych (jedno i wielorodzinnych), użyteczności publicznej, biurowych. Od roku 1999 do 2005 Borysław Czarakcziew kierował spółką Miastoprojekt-Kraków jako Prezes Zarządu. W 2005 roku wraz z wspólnikami założyli Grupę Projektową Proxima (od 2003 roku GPP Grupa Projektowa). Zespół ten jest laureatem szeregu konkursów architektonicznych w tym międzynarodowych min.: na zagospodarowanie byłego Obozu Kraków-Płaszów, zagospodarowanie Bulwarów Wiślanych w Krakowie, zagospodarowanie terenów między Rondem Mogilskim i Rondem Grzegórzeckim w Krakowie, wspólnie z zespołem Wizja arch.S.Deńki zajęli III miejsce w międzynarodowym konkursie na projekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego przy Hali Spodka w Katowicach , I miejsce w konkursie na zagospodarowanie Placu Inwalidów i pomnik Orła Białego, I wyróżnienie w konkursie na Zagospodarowanie Placu Jana Jeziorańskiego w Krakowie wraz z pomnikiem płk. Kuklińskiego.

Zarejestruj się

Sprawdź termin wydarzenia w Twoim mieście i zarejestruj się już dziś.

* Ilość miejsc ograniczona. Potwierdzenie skutecznej rejestracji na event otrzymasz w ciągu 48h od rejestracji.

MTN® 2016 organizowany z inicjatywy BNI

BNI TO największa organizacja rekomendacji biznesowych na świecie

SPRAWDŹ