IDEA Międzynardowego
tygodnia networkingu

Międzynarodowy Tydzień Networkingu ® jest inicjatywą BNI. Wydarzenie to jest organizowane co roku na całym świecie, w tym samym czasie, aby wspierać Ideę Networkingu. Jest to event, dzięki któremu spotykają się przedstawiciele biznesu, lokalnych organizacji, społeczności i rządu. Celem wydarzenia jest propagowanie idei networkingu jako z jednej strony narzędzia, a z drugiej – filozofii opartej na wzajemnej pomocy. Dzięki organizacji Międzynarodowego Tygodnia Networkingu ® mamy możliwość zwiększenia świadomości networkingu, roli kontaktów i organizacji w budowaniu kapitału społecznego szerszej społeczności, pokazując ją jako podstawowe narzędzie do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym biznesie i nie tylko. Jest to również doskonała okazja do poznania lokalnych, aktywnie działających przedsiębiorców, przedstawicieli lokalnych władz i organizacji.

 

Na oficjalnej stronie International Networking Week® 2016 można znaleźć informację o tym, które kraje biorą udział w obchodach tego wydarzenia.

 

www.internationalnetworkingweek.com

Międzynarodowy Tydzień Networkingu
W POPRZEDNICH LATACH

  • Rok 2015
  • Rok 2014
  • Rok 2013
  • Zobacz video relacje z Finału Międzynarodowego Tygodnia Networkingu w Warszawie

  • Zobacz video relacje z Finału Międzynarodowego Tygodnia Networkingu w Warszawie

  • Zobacz wywiad z Grzegorzem Turniakem – założycielem BNI w Polsce, podczas Międzynarodowego Tygodnia Networkingu w Warszawie

Zarejestruj się

Sprawdź termin wydarzenia w Twoim mieście i zarejestruj się już dziś.

* Ilość miejsc ograniczona. Potwierdzenie skutecznej rejestracji na event otrzymasz w ciągu 48h od rejestracji.

MTN® 2016 organizowany z inicjatywy BNI

BNI TO największa organizacja rekomendacji biznesowych na świecie

SPRAWDŹ